اسپیکرهایی از آینده با تکنولوژی وطراحی های منحصر به فرد با قیمتهای عجیب ,

menuordersearch
speakerland.ir
۱۳۹۴/۸/۱۵ جمعه
(0)
(0)
اسپیکرهایی از آینده با تکنولوژی وطراحی های منحصر به فرد با قیمتهای عجیب
اسپیکرهایی از آینده با تکنولوژی وطراحی های منحصر به فرد با قیمتهای عجیب

نگاه و بررسی کوناه به خاص ترین اسپیکرهای دنیا که به تعداد محدود و لیمیت برای آدم های ثروتمند ساخته میشوند و در سال گذشته موفق به دریافت جایزه های زیادی شده اند.

Beoplay A9 به لطف سیستم تقویت کننده دیجیتال قدرتمند 480 واتی ، هر اتاق را با صدای دقیق Bang & Olufsen Signature Sound پر می کند. اقتباس داخلی اتاق صدا را کاملاً با محیط اطراف خود تنظیم می کند ، بنابراین می توانید موسیقی خود را همانطور که هنرمندان در نظر داشتند تجربه کنید.روزهای پنهان کردن استریو شما گذشته است. ما Beoplay A9 را مانند یک مبلمان زیبا طراحی کردیم - با مواد دقیق انتخاب شده و توجه بی نظیر به جزئیات. نتیجه یک قطعه نمادین از طراحی موسیقی است که می توانید در هر مکان به نمایش بگذارید.روکش های بلندگوی بلندگوی   A9با همکاری مارک معروف پارچه ، Kvadrat ساخته شده است.
B&O A9
"بدون شک Courante تکامل بلندگوها است.BRS اعوجاج شگفت آور کم ، یک پاسخ فرکانس عالی و سرعت سریع و دقیق را ارائه می دهد که هنوز توسط هیچ بلندگوی دینامیکی معمولی حاصل نشده است.لحظه ای که به Courante گوش می دهید ، از میزان طبیعی بودن صدا حیرت زده خواهید شد!میزان خلوص صدا که از کابینت منحصر به فرد و کم جرم خواهید شنید بسیار غریب و نفس گیر است.Courante با استفاده از مفاهیم فوق العاده ابتکاری ساخته شده است ، بهترین دستگاه بلندگو است که هیچ کس به جز Bayz Audio متوجه آن نشده است
BAYZ audio
هیچ چیزی شبیه Nautilus به نظر نمی رسد . انقلابی که به راه افتاد و امروز نیز نمادی است.  هر کاری را انجام می دهیم . Nautilus در سه رنگ استاندارد وجود دارد: آبی نیمه شب ، سیاه و نقره ای. ما همچنین یک سرویس ویژه ارائه می دهیم که می تواند با هر رنگ از یک نمونه یا منبع رنگ مطابقت داشته باشد.مارپیچ ها و لوله های قابل توجه ناوتیلوس از تحقیقات ما در ایجاد واحدهای درایو بلندگو همانطور که می خواستیم رفتار کنند: این فناوری Nautilus Tube، ، که برای آن برنده جایزه Queen برای نوآوری شدیم ، تقریباً در تمام بلندگوهایی که می سازیم یافت می شود.
B&W NATILUS
 y 60 کیلو نیروی رانش پشت ووفرهای جانبی. فشار صوتی داخلی 174dB. این سطح پرتاب موشک است.بیش از 80 متخصص در زمینه آیرودینامیک ، اتومبیل ، آکوستیک و مکانیک برای تکمیل سیستمی که قادر به حفظ این شرایط جسمی شدید باشد ، زمان برد. 10 سال تحقیق و توسعه و 25 میلیون یورو صرف بهترین مهندسی صدا در جهان شد
DEVIALET PHANTOM
aparatfacebookgooglelinkedintwiter
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

instagram
logo

دفتر مرکزی : تهران - خیابان ميرداماد- مجتمع کامپيوتر پايتخت-
شعبه ۱ : بلوارمیرداماد-مجتمع کامپیوترپایتخت-طبقه دوم-واحد۲۵۱-
تلفن: 09120142256
شعبه۲ : میرداماد-مجتمع کامپیوترپایتخت-طبقه دوم-واحد ۲۶۹
شعبه ۳ : جزیره زیبای کیش-مجتمع مروارید-طبقه همکف
تلفن های تماس :
02188850151 | speakerland.ir@gmail.com